bezpłatna wycena

Pompy ciepła

Pompy ciepła Szczecin

Pompy ciepła to coraz bardziej popularny system grzewczy. Obecnie następuje dekarbonizacja w branży motoryzacyjnej, rolnictwie, a nawet lotnictwie. Kolejnymi na liście są budynki mieszkalne. 

Unia Europejska zobowiązała się odegrać kluczową rolę w osiąganiu zerowej emisji gazów cieplarnianych do 2050 roku.

Pompy ciepła są gotowym rozwiązaniem zarówno do spełnienia powyższych wymogów oraz równocześnie zapewniają wysoki komfort.

Najważniejszą decyzją inwestora jest zlecenie montażu wykwalifikowanym specjalistom. W pierwszej kolejności obowiązkowo powinien zostać przeprowadzony proces obliczenia zapotrzebowania cieplnego budynku. Na podstawie zapotrzebowania budynku dobieramy urządzenie, które osiąga odpowiedni punkt biwalentny. Punkt biwalentny, jest to graniczna temperatura, do której pompa ciepła pracuje samodzielnie. Poniżej temperatury tego punktu uruchamia się dodatkowe źródło ciepła. W województwie zachodniopomorskim przyjmujemy punkt biwalentny w okolicy -7°C.

Pompy ciepła Daikin Szczecin

Kospel - pompy ciepła

Panasonic

Szczecin - Pompa ciepła - Kaisai

Rotenso Szczecin


Poniższy wykres przedstawia poprawny dobór urządzenia do zapotrzebowania budynku.


wykres pracy pompy ciepła w Szczecinie

Pompy Ciepła Szczecin – finansowanie inwestycji

Czy wiesz, że decydując się na montaż pompy ciepła właśnie teraz, możesz obniżyć koszty i przyspieszyć zwrot z inwestycji nawet o kilka lat? Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie w programach takich jak Mój Prąd oraz Czyste Powietrze przejmując na siebie wszystkie niezbędne formalności związane z wnioskowaniem o dotację. Klientom, którzy rozważają inwestycję w pompę ciepła umożliwiamy również skorzystanie z alternatywnych form finansowania, takich jak leasing lub nisko oprocentowany kredyt.

Pompy Ciepła Szczecin – Twoja instalacja w 6 krokach

  • Darmowa wycena i konsultacje.
  • Podpisanie umowy.
  • Montaż kompletnej kotłowni.
  • Podłączenie oraz uruchomienie.
  • Szkolenie z obsługi systemu.

Jeśli interesuje Cię inwestycja w Pompy Ciepła Szczecin jest miastem, gdzie możesz skorzystać z oferty Fox Energy. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem i już dziś skontaktuj się z nami, by otrzymać bezpłatną wycenę. Ciesz się w pełni ekologicznym ogrzewaniem w swoim domu, gospodarstwie lub firmie!