bezpłatna wycena

O nas

FOX Energy to zespół ekspertów działających w branży Odnawialnych Źródeł Energi. Działamy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy usługi na potrzeby budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, użyteczności publicznej oraz budynków przemysłowych. Realizowane przez nas instalacje fotowoltaiczne, pomp ciepła czy klimatyzacji wykonujemy kompleksowo - poczynając od projektu poprzez pozyskanie dofinansowania i montaż, aż do uruchomienia instalacji.

Nasze instalacje wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości komponenty. Wykorzystywane przez nas urządzenia posiadają niezbędne deklaracje zgodności, certyfikaty i objęte są długoletnimi, realnymi gwarancjami realizowanymi na terenie Polski. Wiele lat doświadczenia oraz bezpośrednia współpraca z producentami pozwala nam utrzymywać najwyższy standard obsługi klienta.

Dlaczego my 

Doświadczenie – FOX Energy to zespół profesjonalistów działających w branży fotowoltaiki oraz HVAC od ponad 5 lat.

Uczestniczymy w szkoleniach stale poszerzając swoją wiedzę i podnosząc kwalifikacje. Porozmawiaj z nami i zobacz, czy jesteśmy odpowiednim partnerem dla Twojej inwestycji. Nasza praca to nasza pasja.

Jakość – Nasz zespół zajmuje się wszystkim od początku do końca. Posiadamy własnych, certyfikowanych instalatorów, projektantów oraz doradców. Zadbamy o każdy detal w trakcie realizacji Twojej inwestycji. Współpracujemy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi którzy są liderami w swojej branży.

Bezpieczeństwo – Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w instalację fotowoltaiczną, pompę ciepła czy klimatyzację to poważna decyzja dlatego dbamy o każdy szczegół, który tworzy jakość systemu. W trakcie realizacji wyznajemy zasadę „Każda instalacja jest tak dobra, jak jej najsłabszy element”.