bezpłatna wycena

O nas

FOX Energy to zespół ekspertów działających w branży Odnawialnych Źródeł Energi. Realizowane przez nas instalacje fotowoltaiczne realizujemy kompleksowo - poczynając od projektu poprzez pozyskanie dofinansowania i montaż, aż do uruchomienia instalacji. Pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z podłączeniem instalacji do sieci dystrybucyjnej.

Nasze instalacje fotowoltaiczne wykonywane są w oparciu o komponenty najwyższej jakości. Moduły fotowoltaiczne, falowniki oraz systemy montażowe posiadają niezbędne deklaracje zgodności, certyfikaty i objęte są długoletnimi, realnymi gwarancjami realizowanymi na terenie Polski. Wiele lat doświadczenia oraz bezpośrednia współpraca z producentami komponentów instalacji fotowoltaicznych pozwalają nam utrzymywać najwyższy standard obsługi klienta.

Dlaczego my 

Doświadczenie – FOX Energy to zespół profesjonalistów zajmujących się fotowoltaiką od ponad 5 lat.

Uczestniczymy w szkoleniach stale poszerzając swoją wiedzę i podnosząc kwalifikacje. Porozmawiaj z nami i zobacz, czy jesteśmy odpowiednim partnerem dla Twojej inwestycji. Fotowoltaika to nasza pasja.

Jakość – Nasz zespół zajmuje się wszystkim od początku do końca. Posiadamy własnych, certyfikowanych instalatorów, projektantów oraz doradców. Zadbamy o każdy detal w trakcie realizacji Twojej inwestycji. Współpracujemy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi którzy są liderami w swojej branży.

Bezpieczeństwo – Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w instalację fotowoltaiczną to poważna decyzja dlatego dbamy o każdy szczegół, który tworzy jakość systemu. W trakcie realizacji wyznajemy zasadę „Każda instalacja jest tak dobra, jak jej najsłabszy element”. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie ochrony PPOŻ co gwarantuje bezpieczeństwo Twojej instalacji.