bezpłatna wycena

Fotowoltaika dla firmy ze Szczecina

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Instalacja fotowoltaiczna jest bardzo dobrym sposobem na obniżenie kosztów prowadzenia firmy. Decydując się na inwestycję w instalację fotowoltaiczną obniżasz rachunki za energię elektryczną, redukujesz emisję CO2 oraz budujesz ekologiczny wizerunek swojej firmy w oczach klientów. W 2021 roku na rachunku za energię znalazła się nowa pozycja – opłata mocowa, która podwyższa ceny energii dla przedsiębiorców. Receptą na podwyżki cen energii jest oczywiście inwestycja w instalację fotowoltaiczną. 

Niższe rachunki za Energię!

Warto już teraz zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo na coroczne podwyżki cen energii elektrycznej. Zrealizujesz to razem z FOX Energy inwestując w swoją elektrownię słoneczną.

Szybki zwrot z inwestycji

System rozliczeń z zakładem energetycznym wynikający z obecnej ustawy o OZE pozwala na oddanie nadwyżek energii do sieci energetycznej i ich odebranie w ciągu roku w ramach systemu opustu. Dzięki odpowiednio dobranej i zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej maksymalnie wykorzystasz produkowaną energię na potrzeby swojej firmy. Ponadto możesz skorzystać z finansowania za pomocą leasingu którego ratę w całości można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Wybierz jakość!

Decydując się na budowę elektrowni fotowoltaicznej wraz z FOX Energy wybierasz jakość montażu potwierdzoną certyfikatami producentów oraz wieloletnie gwarancje!

  • Nawet 30 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych!
  • Nawet 15 lat gwarancji na wady produktowe modułów fotowoltaicznych!
  • 10 lat standardowej gwarancji na inwerter fotowoltaiczny z możliwością jej przedłużenia.

Nie czekaj i zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej dla Twojej firmy!

Fotowoltaika dla firmy Szczecin

Polscy przedsiębiorcy doskonale znają problem rosnących rachunków za prąd. Urząd Regulacji Energetyki chroni przed częstymi i szybkimi podwyżkami cen jedynie prywatne gospodarstwa. Firmy muszą radzić sobie same, nadrabiając straty zwiększeniem kosztów swoich produktów lub usług, szukając na różne sposoby oszczędności, a także zmieniając dostawców energii. Jedynym naprawdę skutecznym i trwałym sposobem okazuje się jednak inwestycja w fotowoltaikę. To gwarancja przynajmniej częściowej, a często całkowitej niezależności energetycznej. W kwestii takiej jak fotowoltaika dla firmy zachodniopomorskie województwo wydaje się coraz bardziej przekonane do tego rozwiązania. Panele słoneczne wpisały się już trwale w tutejszy krajobraz. Widać je nie tylko na prywatnych posesjach, ale także na biurowcach i innych zakładach pracy. Czerpanie prądu z odnawialnego źródła, jakim jest energia słoneczna, po prostu się opłaca. Przynosi to korzyści nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla środowiska.

Fotowoltaika w firmie zachodniopomorskie

W wyniku przetwarzania energii słonecznej na prąd elektryczny nie dochodzi do procesów zagrażających środowisku. Nie następuje spalanie i wydzielanie do atmosfery szkodliwych substancji, jak w przypadku węgla, gazu czy ropy. Nie ubywa też ograniczonych zasobów naszej planety. Przedsiębiorstwo korzystające z odnawialnych źródeł energii buduje wizerunek ekologicznej firmy, troszczącej się o wspólne dobro. Na rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika dla firmy Szczecin otwiera się także ze względów finansowych. Wydajna instalacja pozwoli znacząco ograniczyć koszty zużywania energii elektrycznej, a jej eksploatacja jest właściwie darmowa ze względu na powszechny dostęp do światła słonecznego. Co więcej, aktualne przepisy pozwalają na magazynowanie energii i późniejsze jej wykorzystanie lub odsprzedanie. Ewentualną przeszkodą może być wysoki koszt inwestycji, ale tu z pomocą przychodzą liczne programy dofinansowania. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w firmie Szczecin to miasto, w którym można skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Prąd dla firm zachodniopomorskie – jak działa firmowa instalacja fotowoltaiczna?

Podobnie jak w przypadku domów jednorodzinnych oraz gospodarstw rolnych, również fotowoltaika dla firm oparta jest o produkcję energii elektrycznej, pozyskiwanej z promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne, wyposażane w odpowiednie ogniwa, wytwarzają prąd stały na skutek reakcji zachodzących m.in. z udziałem krzemu, będącego składnikiem ogniw PV. Pozyskana energia musi być przetworzona na prąd zmienny, za co odpowiada inwerter fotowoltaiczny, nazywany często falownikiem. Tak pozyskana energia elektryczna może w wydajny i darmowy sposób zasilać Twoje przedsiębiorstwo.

Fotowoltaika to niezależność energetyczna Twojej firmy!

Jeśli chodzi o tani prąd dla firm, zachodniopomorskie należy do tych województw, w których inwestycje w fotowoltaikę opłacają się najbardziej. Decyduje o tym m.in. wysokie średnie nasłonecznienie w ciągu roku, gwarantujące optymalną wydajność oraz niezawodność pracy systemów fotowoltaicznych. Fotowoltaika dla biznesu to sposób na uniezależnienie się od stale rosnących cen energii, dodatkowych opłat oraz przerw w dostawach prądu, które dla przedsiębiorców często oznaczają wymierne straty finansowe.