bezpłatna wycena

Fotowoltaika dla firmy ze Szczecina

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Instalacja fotowoltaiczna jest bardzo dobrym sposobem na obniżenie kosztów prowadzenia firmy. Decydując się na inwestycję w instalację fotowoltaiczną obniżasz rachunki za energię elektryczną, redukujesz emisję CO2 oraz budujesz ekologiczny wizerunek swojej firmy w oczach klientów. W 2021 roku na rachunku za energię znalazła się nowa pozycja – opłata mocowa, która podwyższa ceny energii dla przedsiębiorców. Receptą na podwyżki cen energii jest oczywiście inwestycja w instalację fotowoltaiczną. 

Niższe rachunki za Energię!

Warto już teraz zabezpieczyć swoje przedsiębiorstwo na coroczne podwyżki cen energii elektrycznej. Zrealizujesz to razem z FOX Energy inwestując w swoją elektrownię słoneczną.

Szybki zwrot z inwestycji

System rozliczeń z zakładem energetycznym wynikający z obecnej ustawy o OZE pozwala na oddanie nadwyżek energii do sieci energetycznej i ich odebranie w ciągu roku w ramach systemu opustu. Dzięki odpowiednio dobranej i zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej maksymalnie wykorzystasz produkowaną energię na potrzeby swojej firmy. Ponadto możesz skorzystać z finansowania za pomocą leasingu którego ratę w całości można wliczyć w koszty uzyskania przychodu.

Wybierz jakość!

Decydując się na budowę elektrowni fotowoltaicznej wraz z FOX Energy wybierasz jakość montażu potwierdzoną certyfikatami producentów oraz wieloletnie gwarancje!

  • Nawet 30 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych!
  • Nawet 15 lat gwarancji na wady produktowe modułów fotowoltaicznych!
  • 10 lat standardowej gwarancji na inwerter fotowoltaiczny z możliwością jej przedłużenia.

Nie czekaj i zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej dla Twojej firmy!

Fotowoltaika dla firmy Szczecin

Fotowoltaika dla firmy z okolic Szczecina

Polscy przedsiębiorcy doskonale znają problem rosnących rachunków za prąd. Urząd Regulacji Energetyki chroni przed częstymi i szybkimi podwyżkami cen jedynie prywatne gospodarstwa. Firmy muszą radzić sobie same, nadrabiając straty zwiększeniem kosztów swoich produktów lub usług, szukając na różne sposoby oszczędności, a także zmieniając dostawców energii. Jedynym naprawdę skutecznym i trwałym sposobem okazuje się jednak inwestycja w fotowoltaikę. To gwarancja przynajmniej częściowej, a często całkowitej niezależności energetycznej. W kwestii takiej jak fotowoltaika dla firmy zachodniopomorskie województwo wydaje się coraz bardziej przekonane do tego rozwiązania. Panele słoneczne wpisały się już trwale w tutejszy krajobraz. Widać je nie tylko na prywatnych posesjach, ale także na biurowcach i innych zakładach pracy. Czerpanie prądu z odnawialnego źródła, jakim jest energia słoneczna, po prostu się opłaca. Przynosi to korzyści nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla środowiska.

Fotowoltaika w firmie zachodniopomorskie

W wyniku przetwarzania energii słonecznej na prąd elektryczny nie dochodzi do procesów zagrażających środowisku. Nie następuje spalanie i wydzielanie do atmosfery szkodliwych substancji, jak w przypadku węgla, gazu czy ropy. Nie ubywa też ograniczonych zasobów naszej planety. Przedsiębiorstwo korzystające z odnawialnych źródeł energii buduje wizerunek ekologicznej firmy, troszczącej się o wspólne dobro. Na rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika dla firmy Szczecin otwiera się także ze względów finansowych. Wydajna instalacja pozwoli znacząco ograniczyć koszty zużywania energii elektrycznej, a jej eksploatacja jest właściwie darmowa ze względu na powszechny dostęp do światła słonecznego. Co więcej, aktualne przepisy pozwalają na magazynowanie energii i późniejsze jej wykorzystanie lub odsprzedanie. Ewentualną przeszkodą może być wysoki koszt inwestycji, ale tu z pomocą przychodzą liczne programy dofinansowania. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w firmie Szczecin to miasto, w którym można skorzystać z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.


Panele fotowoltaiczne dla firmy z Zachodniopomorskiego

Prąd dla firm zachodniopomorskie – jak działa firmowa instalacja fotowoltaiczna?

Panele solarne dla firmy z województwa Zachodniopomorskiego

Podobnie jak w przypadku domów jednorodzinnych oraz gospodarstw rolnych, również fotowoltaika dla firm oparta jest o produkcję energii elektrycznej, pozyskiwanej z promieni słonecznych. Panele fotowoltaiczne, wyposażane w odpowiednie ogniwa, wytwarzają prąd stały na skutek reakcji zachodzących m.in. z udziałem krzemu, będącego składnikiem ogniw PV. Pozyskana energia musi być przetworzona na prąd zmienny, za co odpowiada inwerter fotowoltaiczny, nazywany często falownikiem. Tak pozyskana energia elektryczna może w wydajny i darmowy sposób zasilać Twoje przedsiębiorstwo.

Fotowoltaika to niezależność energetyczna Twojej firmy!

Jeśli chodzi o tani prąd dla firm, zachodniopomorskie należy do tych województw, w których inwestycje w fotowoltaikę opłacają się najbardziej. Decyduje o tym m.in. wysokie średnie nasłonecznienie w ciągu roku, gwarantujące optymalną wydajność oraz niezawodność pracy systemów fotowoltaicznych. Fotowoltaika dla biznesu to sposób na uniezależnienie się od stale rosnących cen energii, dodatkowych opłat oraz przerw w dostawach prądu, które dla przedsiębiorców często oznaczają wymierne straty finansowe.

Fotowoltaika dla firm Szczecin – profesjonalnie i kompleksowo

Duże oszczędności finansowe, wydajność i niezależność energetyczna to najważniejsze zalety, jakie zapewni Ci fotowoltaika dla firm. Szczecin i przedsiębiorcy działający na terenie miasta wiedzą o tym doskonale. W Szczecinie i okolicznych miejscowościach od lat z sukcesem wykonujemy profesjonalnie instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową realizację usług, począwszy od zaprojektowania, przez montaż, aż po uruchomienie elektrowni fotowoltaicznej.

Doradzamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Pomagamy w dopełnieniu niezbędnych formalności dotyczących podłączenia instalacji do sieci dystrybucyjnej. Do stworzenia instalacji fotowoltaicznej wykorzystujemy wyłączenie urządzenia i komponenty najlepszej jakości. Wszystkie moduły, falowniki i systemy montażowe mają niezbędne deklaracje zgodności i certyfikaty oraz wieloletnie gwarancje. Jeśli więc interesuje Cię zielona energia dla firm, zachodniopomorskie jest województwem, w którym siedzibę ma nasze przedsiębiorstwo, postaw na współpracę z Fox Energy.

Energia dla firm zachodniopomorskie – prestiż świadomego przedsiębiorcy

Wiele przedsiębiorstw, chcąc zadbać o korzystny wizerunek marki, koncentruje się na działaniach proekologicznych. Jednym z najefektywniejszych działań tego typu, które realnie przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń środowiska, jest montaż fotowoltaiki. Elektrownia fotowoltaiczna jest bezemisyjna, nie wytwarza nieprzyjemnych zapachów ani wysokich dźwięków. Jej eksploatacja i konserwacja są przyjazne dla środowiska. Decydując się na inwestycję w odnawialne źródła energii, podnosisz prestiż przedsiębiorstwa. Możesz pozycjonować się na odpowiedzialną społecznie, proekologiczną i nowoczesną markę. Obecnie konsumenci przykładają coraz większą wagę do aspektów ekologicznych firm. Świadomi klienci coraz chętniej wybierają marki, które realnie działają w celu ochrony środowiska. Dlatego montaż instalacji fotowoltaicznej może znacząco poprawić wizerunek Twojej organizacji i przyciągnąć odbiorców, dla których troska o planetę jest ważna i którzy korzystają z ofert firm kierujących się podobnymi wartościami, jak oni.

Równie ważną korzyścią, dla której na fotowoltaikę decyduje się coraz większe grono przedsiębiorców, jest oszczędność pieniędzy. Przedsiębiorstwo większość lub nawet całość prądu pozyskuje z darmowego źródła, jakim jest słońce. To przekłada się na znaczące obniżenie comiesięcznych rachunków za energię. Produkcja zielonej energii pozwala firmie stać się niezależną od cen narzucanych przez dostawców energii. Samowystarczalność energetyczna przekłada się ponadto na brak kłopotów w czasie ograniczeń albo przerw w dostawie prądu. Fotowoltaika pomaga zatem uniknąć strat wynikających z niedoboru energii. Możliwość sprzedaży jej nadwyżek operatorowi sieci to z kolei dodatkowy zysk dla firmy. Montaż modułów słonecznych to również najlepszy sposób na zagospodarowanie nieużytkowanych połaci dachów i gruntów.