bezpłatna wycena

Fotowoltaika dla Rolnika

Instalacje fotowoltaiczne dla rolnictwa - darmowy prąd dla Twojego gospodarstwa.

Instalacja fotowoltaiczna w gospodarstwie rolnym obniża koszty jego prowadzenia. Dzięki atrakcyjnemu systemowi rozliczeń energii i systemowi wsparcia (ulga w podatku rolnym) zyskujemy wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Gospodarstwo rolne jest również objęte systemem rozliczeń w którym nadwyżka energii wyprodukowana w okresie letnim jest odbierana z sieci energetycznej w okresie zimowym.

Wybierz korzyści z paneli słonecznych dla swojego gospodarstwa!

  • Niezależność na podwyżki cen prądu
  • Zredukuj rachunki za prąd do poziomu opłat stałych
  • Nawet 30 lat gwarancji na wysokie uzyski z paneli fotowoltaicznych
  • Zwrot inwestycji nawet w 5 lat
  • Podnieś wartość nieruchomości 
  • Niższe koszty prowadzenia gospodarstwa rolnego
  • Ulga w podatku rolnym – 25% wartości inwestycji
  • Atrakcyjne formy finansowania

Nie czekaj i zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej dla Twojego gospodarstwa!

Fotowoltaika dla rolnika Szczecin – energia przyszłości w Twoim gospodarstwie

Własna instalacja fotowoltaiczna, w pełni odpowiadająca na zapotrzebowanie energetyczne, może stać się jednym z filarów modernizacji Twojego gospodarstwa rolnego. Już dziś możesz uzyskać pełną niezależność od dostaw prądu z sieci oraz regularnych podwyżek cen. Nasza propozycja to fotowoltaika dla rolnictwa w zachodniopomorskim – darmowy prąd ze słońca, który pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Wykorzystaj każdy metr gruntu

Wydatki na energię elektryczną to dla wielu gospodarstw rolnych jedno z najbardziej dotkliwych obciążeń finansowych. Postępująca mechanizacja generuje rosnące zapotrzebowania na energię, która regularnie drożeje u dystrybutorów. Własna przydomowa elektrownia słoneczna to doskonały sposób na uzyskanie samodzielności energetycznej, a zabudowa mieszkalna oraz gospodarczo-inwentarska zwykle doskonale nadają się do montażu instalacji fotowoltaicznej.

Własna, przydomowa fotowoltaika dla rolnika w Szczecinie może zostać zlokalizowana również na gruncie. Jeśli chcesz efektywnie zagospodarować nieużytki bądź z różnych powodów nie możesz pozwolić sobie na montaż instalacji PV na dachu, umiejscowienie modułów na ziemi będzie stanowiło doskonałą alternatywę.

Fotowoltaika dla rolnictwa zachodniopomorskie

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy montaż instalacji fotowoltaicznej jest dla Ciebie, odpowiedz sobie na pytanie: czy chcesz dalej płacić wysokie rachunki za prąd? Przejście na darmową energię ze słońca to szybki zwrot z inwestycji oraz realne oszczędności, które możesz znacznie efektywniej zainwestować w rozwój swojego gospodarstwa. Kupno nowych maszyn, modernizacja produkcji, zakup nawozów czy materiału siewnego, to jedynie niektóre przykłady inwestycji, na jakie możesz przeznaczyć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych zaoszczędzonych w skali roku.

Czysta energia oznacza czysty zysk

Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika dla rolnika Szczecin jest miastem, gdzie oferujemy nasze usługi. Już dziś skontaktuj się z nami i zyskaj darmową, niezobowiązującą wycenę ekologicznej, bezobsługowej instalacji PV dla Twojego gospodarstwa. Dzięki niej Twoja produkcja rolna stanie się nie tylko bardziej opłacalna, ale także w pełni ekologiczna i przyjazna dla środowiska.