bezpłatna wycena

Montaż paneli fotowoltaicznych Szczecin

Ile trwa montaż instalacji fotowoltaicznej?

Czas montażu instalacji jest uzależniony od panujących warunków atmosferycznych i długości dnia. Standardowo czas montażu instalacji o mocy 5 kWp wynosi 1 dzień roboczy, natomiast 10 kWp 2-3 dni robocze.


Czy ekipa montująca ma wymagane certyfikaty i doświadczenie?

Tak. Prace montażowe wykonywane przez osoby posiadające uprawnienia UDT w zakresie OZE.


Kiedy mogę na stałe uruchomić instalację fotowoltaiczną??

Instalacja może zostać uruchomiona na stałe dopiero po wymianie licznika na dwukierunkowy przez zakład energetyczny. Czas oczekiwania na wymianę licznika wynosi około 3-4 tygodnie od zakończenia montażu instalacji.

Czy FOX Energy wykonuje uziemienie instalacji?

Tak. Jeśli uziemienie budynku nie jest wystarczające to FOX Energy wykonuje własne uziemienie instalacji.

Ile trwa montaż instalacji fotowoltaicznej?

Czas montażu instalacji jest uzależniony od panujących warunków atmosferycznych i długości dnia. Standardowo czas montażu instalacji o mocy 5 kWp wynosi 1 dzień roboczy, natomiast 10 kWp 2-3 dni robocze.

Kiedy otrzymam dostęp do aplikacji monitorującej pracę instalacji?

Konfiguracja konta do monitoringu pracy instalacji odbywa się podczas odbioru instalacji realizowanego przez Doradcę FOX Energy i Inwestora. Poza konfiguracją dostępu do monitoringu instalacji przekazywana jest pełna dokumentacja dla modułów PV, inwertera i konstrukcji montażowej oraz zgłoszenie wykonania mikroinstalacji do zakładu energetycznego, protokół odbioru i faktura.

Jakie są kolejne kroki po montażu elektrowni słonecznej?

Po opłaceniu faktury za wykonanie montażu instalacji fotowoltaicznej, FOX Energy składa wniosek do zakładu energetycznego o przyłączenie mikroinstalacji. W terminie 3-4 tygodni od daty złożenia wniosku zakład energetyczny wymienia licznik na dwukierunkowy - można uruchomić instalację. Następnie w ciągu kolejnych 4 tygodni przychodzi pocztą z zakładu energetycznego nowa umowa kompleksowa. Należy w niej zwrócić uwagę aby wpisany był roczny okres rozliczeniowy. Podpisaną umowę należy odesłać do zakładu energetycznego.

Montaż paneli fotowoltaicznych Szczecin z FOX Energy

Naszą specjalnością jest kompleksowy, profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w Szczecinie. Realizujemy projekty PV zarówno dla inwestorów indywidualnych, gospodarstw rolnych, jak i firm, które chcą obniżyć koszty i zyskać niezależność energetyczną. Od ponad 5 lat zajmujemy się fotowoltaiką, bacznie śledząc najnowsze trendy i korzystając z najnowocześniejszych, sprawdzonych i niezawodnych urządzeń oraz rozwiązań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tworząc kompletny projekt domowej, rolniczej lub firmowej instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego warto wybrać nas do montażu paneli fotowoltaicznych w Szczecinie?

Korzystając z usług FOX Energy, zyskujesz pewność kompleksowo zrealizowanej usługi od projektu aż po montaż. Na każdym etapie współpracy służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem, proponując fachowe doradztwo. Nasz zespół składa się wyłącznie z certyfikowanych, doświadczonych instalatorów, co daje gwarancję spełnienia wszystkich niezbędnych wymogów prawnych oraz technicznych. Zlecając nam montaż paneli fotowoltaicznych w Szczecinie, możesz obniżyć koszty inwestycji, korzystając z licznych dotacji, pozostawiając naszej firmie wszystkie niezbędne formalności.

Oprócz tego zajmujemy się również podłączaniem gotowej instalacji do sieci dystrybucyjnej, pomagając dopełnić wszelkie kwestie związane z wymianą licznika, zawarciem umowy z przedsiębiorstwem energetycznym czy uzyskaniem wymaganych odpowiednimi przepisami odbiorów technicznych.