bezpłatna wycena

Dofinansowanie fotowoltaiki w zachodniopomorskim

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

FOX Energy pomaga w finansowaniu zakupu własnej instalacji fotowoltaicznej dla domu, gospodarstwa rolnego lub firmy. Współpracujemy z Santander Consumer Bank S.A. dzięki czemu zakup instalacji fotowoltaicznej można sfinansować atrakcyjnym kredytem ratalnym, leasingiem operacyjnym lub pożyczką.

Instalacja fotowoltaiczna w dogodnych ratach

We współpracy z Santander Consumer Bank S.A. oferujemy niskooprocentowany kredyt ratalny na finansowanie ekologicznych źródeł energii, w tym zakup instalacji fotowoltaicznej. Korzystając z oferty sfinansować można nawet w 100 proc. zakup instalacji fotowoltaicznej 

Oferta na finansowanie zakupu instalacji fotowoltaicznej - kredyt ratalny - skierowana jest do klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach pakietu Santander Consumer Bank S.A. oferuje klientom, kredyt dostępny do 120 miesięcy. Maksymalna kwota, którą może uzyskać kredytobiorca na instalacje fotowoltaiczne wynosi 80 000 zł. Umów się na spotkanie z Doradcą FOX Energy i uzyskaj atrakcyjne finansowanie.

Mój Prąd 2023.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej kontynuuje rządowy program „Mój Prąd” w roku 2023. W prowadzonym obecnie V naborze wniosków, program obowiązuje dla zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych oraz dla elementów dodatkowych takich jak:

- magazyny energii,

- pompy ciepła,

- klimatyzacje (pompa ciepła powietrze-powietrze),

- bufory ciepła

- systemy zarządzania energią HEMS/EMS

Wartość dotacji dla samej instalacji fotowoltaicznej wynosi 6000 zł.

Wartość dotacji dla instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii to nawet 23 000 zł - ale nie więcej niż 50% wartości inwestycji.

Wartość dotacji dla instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii oraz pompą ciepła może wynieść nawet 42 400 zł - ale nie więcej niż 50% wartości inwestycji.

Wartość dotacji dla instalacji fotowoltaicznej z klimatyzacją może wynieść nawet 11 400 zł - ale nie więcej niż 50% wartości inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami którzy indywidualnie dobiorą dla Państwa instalacje fotowoltaiczną, magazyn energii, pompę ciepła czy klimatyzację i wyliczą wartość dotacji zgodnie z regumalniem programu "Mój Prąd".

W ramach programu „Mój Prąd” skorzystać z dotacji mogą gospodarstwa domowe które w latach 2019-2025 zainwestują w instalację fotowoltaiczną o mocy 2-10 kWp. Dotacja wypłacana jest przez NFOŚiGW po zakończeniu realizacji inwestycji.

FOX Energy po zakończeniu inwestycji składa wnioski o dotację w imieniu klienta, w ramach kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznej.