bezpłatna wycena

Dofinansowanie fotowoltaiki w zachodniopomorskim

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

FOX Energy pomaga w finansowaniu zakupu własnej instalacji fotowoltaicznej dla domu, gospodarstwa rolnego lub firmy. Współpracujemy z Santander Consumer Bank S.A. dzięki czemu zakup instalacji fotowoltaicznej można sfinansować atrakcyjnym kredytem ratalnym, leasingiem operacyjnym lub pożyczką.

Instalacja fotowoltaiczna w dogodnych ratach

We współpracy z Santander Consumer Bank S.A. oferujemy niskooprocentowany kredyt ratalny na finansowanie ekologicznych źródeł energii, w tym zakup instalacji fotowoltaicznej. Korzystając z oferty sfinansować można nawet w 100 proc. zakup instalacji fotowoltaicznej 

Oferta na finansowanie zakupu instalacji fotowoltaicznej - kredyt ratalny - skierowana jest do klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach pakietu Santander Consumer Bank S.A. oferuje klientom, kredyt dostępny do 84 miesięcy. Maksymalna kwota, którą może uzyskać kredytobiorca na instalacje fotowoltaiczne wynosi 60 000 zł. Umów się na spotkanie z Doradcą FOX Energy i uzyskaj atrakcyjne finansowanie.

Mój Prąd 2021.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zapowiedział kontynuację rządowego programu „Mój Prąd” w roku 2021. W III naborze program ma zostać poszerzony o wsparcie w zakresie montażu pomp ciepła, magazynów energii i przydomowych stacji ładowania samochodów elektrycznych. 

W ramach programu „Mój Prąd” skorzystać z dotacji 5000 zł mogą gospodarstwa domowe które w latach 2019-2025 zainwestują w instalację fotowoltaiczną o mocy 2-10 kWp. Dotacja wypłacana jest przez NFOŚiGW po zakończeniu realizacji inwestycji.

FOX Energy po zakończeniu inwestycji składa wnioski o dotację w imieniu klienta, w ramach kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznej.