bezpłatna wycena

Fotowoltaika dla domu w Szczecinie

Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Instalacja fotowoltaiczna zainstalowana na potrzeby gospodarstwa domowego pozwala wyprodukować darmową energię elektryczną. Wyprodukowana energia jest zużywana w pierwszej kolejności na bieżące zapotrzebowanie budynku na energię, a nadwyżka energii trafia do sieci energetycznej. Dzięki korzystnemu systemowi rozliczeń energia oddana do sieci jest z niej odbierana przez Twój dom np. w okresie zimowym – daje to możliwość wysokich oszczędności na rachunkach za prąd i uniezależnienie się od podwyżek cen energii elektrycznej.

Wybierając nasz profesjonalny montaż stawiasz na jakość! Instalacje fotowoltaiczne realizujemy na materiałach najlepszych światowych producentów – inwerterach Fronius, SolarEdge, Huawei, Afore, Sofar oraz na modułach Polskiego Producenta Selfa, a także jednych z największych światowych producentów JA Solar i Qcells.

Postaw na Słońce i czerp z niego korzyści dla Twojego domu:

  • Uniezależnij się od podwyżek cen prądu
  • Zredukuj rachunki za prąd do poziomu opłat stałych
  • Nawet 30 lat gwarancji na wysokie uzyski z paneli fotowoltaicznych
  • Zwrot inwestycji nawet w 5 lat

Skorzystaj z atrakcyjnych dotacji i systemu finansowania FOX Energy

  • Dotacja rządowa „Mój Prąd” – 5000 zł 
  • Ulga termomodernizacyjna – możliwość odliczenia do 53 000 zł od podatku
  • Sfinansuj swoją instalację korzystnym kredytem od FOX Energy – miesięczna rata może być niższa niż rachunek za prąd

Nie czekaj i zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu!


Fotowoltaika dla domu Szczecin


zakładanie paneli fotowoltaicznych na domu

Osiągnięcie niezależności energetycznej oraz troska o środowisko to dwa najczęstsze powody, dlaczego coraz więcej osób decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z rosnących cen prądu, co staje się coraz bardziej obciążające dla budżetu. Skutecznym sposobem na ograniczenie wydatków okazuje się zainwestowanie w fotowoltaikę. Wystarczy dysponować odpowiednią ilością miejsca oraz oszczędnościami. To duży wydatek, jednak można skorzystać z którejś z licznych form dofinansowania, a cała inwestycja zwraca się najpóźniej w ciągu kilkunastu lat użytkowania.

Dodatkowa korzyść takiego rozwiązania to świadomość korzystania z ekologicznej energii. Jej pozyskiwanie oraz przetwarzanie na własne potrzeby odbywa się bez strat dla środowiska czy niebezpiecznych dla niego procesów. Energia słoneczna to także w pełni odnawialne źródło. Jeśli z tych lub innych powodów interesuje Was fotowoltaika dla domu Szczecin to miasto, w którym można skorzystać z naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami. 

Kiedy najlepiej inwestować w fotowoltaikę?

Wydajność instalacji zależy od wielu czynników. Aby w ciągu dnia pobrać jak najwięcej energii dla swojego domostwa, panele powinny być ustawione pod kątem i skierowane w stronę południa, ponieważ wtedy wydłuży się czas wystawienia ich na działanie promieni słonecznych. W doskonałej sytuacji są zatem właściciele domków jednorodzinnych ze spadzistym dachem od południowej strony. Na pozostałych powierzchniach również można montować panele, jednak ich efektywność może okazać się nieco mniejsza. Wiele zależy także od tego, jak dużo cienia pada na budynek w ciągu dnia. 

Współczesne panele są w stanie pobierać energię nawet przy zachmurzeniu, ale nie w takich ilościach, jak przy silnym słońcu, bezpośrednio na nie padającym. W kwestii takiej jak fotowoltaika w domu zachodniopomorskie nie ma niestety dużo do zaoferowania. To województwo o najmniejszym średnim nasłonecznieniu rocznym. Jednak dostępna tu ilość słońca spokojnie wystarczy do funkcjonowania wydajnej instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika na domu w obrębie miasta Szczecina

Fotowoltaika dla domu w Szczecinie – kompleksowo i profesjonalnie

Fotowoltaika na nowym domu w Szczecinie

Niezależność energetyczna i oszczędności finansowe to najważniejsze zalety, jakie zapewni Ci fotowoltaika dla domu. Szczecin i jego mieszkańcy wiedzą o tym doskonale. W mieście tym od lat z sukcesem wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne. Wszystkie inwestycje realizujemy kompleksowo, poczynając od projektu, poprzez pozyskanie dofinansowania oraz montaż, aż po uruchomienie instalacji. Skutecznie doradzamy w wyborze odpowiedniego rozwiązania oraz pomagamy w dopełnieniu niezbędnych formalności związanych z podłączeniem fotowoltaiki domowej do sieci dystrybucyjnej.

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla domu w Szczecinie z komponentów i urządzeń najwyższej jakości. Wszystkie systemy montażowe, falowniki i moduły fotowoltaiczne posiadają obowiązkowe certyfikaty i deklaracje zgodności. Są objęte wieloletnimi gwarancjami.

Dlaczego warto wybrać fotowoltaikę dla domu w Szczecinie?

Idealnie dostosowana do domu i potrzeb rodziny instalacja fotowoltaiczna może przynieść Ci mnóstwo korzyści. Wykorzystanie potencjału słońca umożliwi Ci uzyskanie bezpłatnej energii elektrycznej przez cały rok. W ten sposób zyskujesz darmowe źródło energetyczne obniżające znacząco rachunki za prąd, a także pomagasz dbać o środowisko i oszczędzać zasoby konwencjonalne. Nowoczesny system jest bezobsługowy i bezawaryjny. Pozwoli Ci cieszyć się efektywną i wydajną fotowoltaiką dla domu w Szczecinie przez dekady.

Uzyskaną z paneli fotowoltaicznych energię można wykorzystać do zasilania dowolnych urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak zmywarka, pralka, kuchenka czy lodówka. Możesz też zdecydować się na pompę ciepła, elektryczny pojemnościowy podgrzewacz wody zapewniający dostęp do ciepłej wody w budynku, a także na system grzewczy z kotłem elektrycznym.

Jeśli zatem interesuje Cię profesjonalna, dopasowana do Twoich potrzeb fotowoltaika dla domu, Szczecin jest miastem, w którym mieszkasz, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy Ci indywidualną, dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę na montaż fotowoltaiki w Szczecinie.